Tour Around the World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Reception

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Eric Larson
Vještac - Voda
Eric Larson


Posts : 123
Join date : 2012-05-11

Reception    Empty
PostSubject: Reception    Reception    EmptySat May 12, 2012 1:54 pm

Reception    Scaled.php?server=194&filename=1889748
Back to top Go down
https://touraroundtheworld.forumcroatian.com
Vivienne Kierkegaard

Vivienne Kierkegaard


Posts : 4
Join date : 2012-05-13
Age : 29
Location : Copenhagen‎, Denmark

Reception    Empty
PostSubject: Re: Reception    Reception    EmptyWed May 16, 2012 1:06 pm

Nakon, ne tako dugog putovanja avionom, stigla sam u dobro poznati sumorni grad. Pa, da priznam, na aerodromu je bilo veoma živahno. Čak mnogo živahnije u odnosu na Stokholm.
Valjda su ljudi navikli na sivilo.

Za jedno 40ak minuta sam stigla do hotela, prethodno debelo plativši taksisti za tu uslugu. Hah, očekuje me skup život ovde, vidim, pomislih ulazivši unutra. Na recepciji je bila mlada devojka. Osmehnula mi se i čak i pored toga me je bio strah da pogovorim. Znala sam da se vidi da sam strankinja. Naročito zbog mog, i dalje nesavlađenog akcenta.
Skupila sam hrabrost i ljubazno je zamolila da dobijem sobu sa lepim pogledom na okruženje. Pa, nije me pogledala onoliko čudno koliko sam se nadala da hoće. Izraz njenog lica odavao je konstataciju da govori sa strankinjom. Ništa više.
Uzdahnula sam razgledavši prostrani hol i čekajući da dobijem ključeve svoje sobe, kako bih konačno bila malo sama.

Nakon par minuta to se i dogodilo. Osetila sam se sigurnije kad sam uzela ključeve i pozdravila ljubaznu devojku.
A sad, konačno malo mira.
Back to top Go down
Katerina Kyshenko

Katerina Kyshenko


Posts : 31
Join date : 2012-05-11
Age : 27
Location : Russia

Reception    Empty
PostSubject: Re: Reception    Reception    EmptyFri May 18, 2012 10:41 pm

Usla sam u vrlo luksuzan hotel,kakav mi i dolikuje (xD) Prisla sam recepciji. Svojim velikim umornim osmehom docekala me je devojka po imenu Rous. Vec je znala da mi je potrebna soba,dobila sam karticu od sobe na drugom spratu. Zhvalila sam se i uputila ka liftu.
Back to top Go down
Sponsored content





Reception    Empty
PostSubject: Re: Reception    Reception    Empty

Back to top Go down
 
Reception
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tour Around the World :: Lokacije :: United Kingdom :: London :: The Montcalm-
Jump to: